Solo exhibitions
  Group exhibitions
1988 SZK Benar v Litvínově 1987 Bertramka v Litvínově
1992 Cora klub v Litvínově 1989 Galerie Pod věží v Bílině
1994 Galerie v Jirkově Kulturní dům v Oseku
Galerie H ve Vejprtech 1990 Bertramka v Litvínově
1995 SKS v Chomutově 1991 Bertramka v Litvínově
1996 Knihkupectví Růžička v Mostě 1994 Galerie Azyl v Plzni
Informační centrum v Duchcově 1997 Ekologické sympozium v Duchcově
Galerie Hefaistos v Děčíně 1998 SKKS v Chomutově
Galerie v Jirkově Státní zámek v Duchcově
1997 Galerie OKO v Litvínově Galerie Studna v Liberci
Kulturní dům v Chomutově Ekologické sympozium v Duchcově
Kulturní dům v Sedlčanech 1999 Ekologické sympozium v Duchcově
Městská galerie v Čáslavi 2000 Městský úřad v Krupce (UVUT)
1998 Branické divadlo v Praze Státní zámek v Duchcově (UVUT)
Státní zámek v Duchcově Galerie Pod věží v Bílině (UVUT)
1999 Městské divadlo v Mostě Průmyslový palác v Praze (Salon 2000)
Státní zámek v Klášterci nad Ohří Muzeum v Holzhau (SRN)
Galerie Krušnohorec v Litvínově Ekologické sympozium v Duchcově
2000 Okresní muzeum v Mostě 2001 Zámek v Teplicích (UVUT)
Galerie Hefaistos v Děčíně Státní zámek v Duchcově
Komerční banka Litvínov 2002 Galerie UVUT v Teplicích (UVUT)
2001 Komerční banka Most Bílé divadlo v Ostravě (s Martinem. Velíškem)
Kulturní dům v Chomutově 2003 Sochařské sympozium v Boleboři
Galerie v Jirkově UVUT v galerii Špejchar v Chomutově
Galerie Barbara v Hradci Králové 2004 Galerie Lurago v Chomutově
Domov důchodců v Libochovicích Sochařské sympozium v Boleboři
Branické divadlo v Praze 2005 Galerie Lurago v Chomutově
2002 Galerie Pod věží v Bílině Sochařské sympozium - Boleboř
Galerie UVUT Teplicích 2006 Galerie Lurago v Chomutově
Galerie Radniční sklípek v Litvínově Sochařské sympozium - Boleboř
2003 Státní zámek v Klášterci nad Ohří 2007 Sochařské sympozium - Boleboř
Muzeum v Duchcově Atrium v Chomutově
Zámek v Trmicích 2008 Sochařské sympozium - Boleboř
2004 Keramost Most Atrium v Chomutově
Galerie Špejchar v Chomutově 2009 Filmová klapka - FILMFEST Zlín
2005 Atelier Jarka - Teplice 2010 Sochařské sympozium - Boleboř
Galerie ve věži - Planá Sochařské sympozium - Kriebstein (Germany)
  Městská galerie - Jirkov   Malířské sympozium - Benedikt Most
2006 Městská galerie - Podbořany   Galerie Lurago Chomutov
  Art of living - Vrchlabí   Schola Humanitas Litvínov
  Galerie Radost - Kladno   Filmová klapka - FILMFEST Zlín
2007 Café Galerie - Děčín 2011
Malíři Mostecka v Mostecké knihovně
  Schola Humanitas - Litvínov                              Filmová klapka - FILMFEST Zlín
  Galerie Duhová paleta - Karlovy Vary   Sochařské sympozium - Boleboř
  VŠ - Most   Malířské sympozium - Benedikt Most
2008 Galerie - Jirkov 2012 Malíři Chomutovska - Špejchar v Chomutově
  Café Galerie v Děčíně   Filmová klapka - FILMFEST Zlín
2009 Galerie Lurago v Chomutově   DOX Praha
  Galerie v Litvínově   Sochařské sympozium v Doksanech
  Galerie Samson . Rakovníkk   Malířské sympozium - Benedikt Most
2010 Gelerie Kryt -  Klášterec nad Ohří 2013 Filmová klapka - FILMFEST Zlín
  Městská knihovna - Most   DDM  Chomutov
  Galerie Radost - Kladno   kostel sv. Ignáce Chomutov
2011 Olbernhau   Městská knihovna Most
  Gal. J.Liesera v Kadani   Veletrh cestovního ruchu Praha
2012 Městské divadlo v Mostě 2014
Meppel  Holandsko
  G.Duha v Karlových Varech   Filmová klapka - FILMFEST Zlín
  Kostel sv. Ignáce v Chomutově   Sochařské sympozium - Boleboř
  Art galerie v Chomutově 2015 Filmová klapka FILMFEST Zlín
2013 Jazz Club Teplice 2016 Městské muzeum - Teplice
  Filovka Ústí nad Labem   Jarní výstava, Galerie Radniční sklípek - Litvínov
  Městská knihovna v Litvínově   Kulturní dům - Lom
  Galerie Lurago v Chomutově   Filmová klapka - FILMFEST Zlín
2014 Galerie Amadeus v Praze   Babí léto, Galerie Radniční sklípek - Litvínov
  Galerie Sklípek Litvínově   Ostrava
  Galerie Úštěk 2017 Výtvarný salon - Chomutov
2015 Patok - Louny   Malířské sympozium Benedikt - Most
  Hřebíkárna - Chomutov   Filmová klapka FILMFEST Zlín
2016 Galerie - Úštěk 2018 Výtvarný salon - Chomutov
  3. ZŠ - Most   Malířské sympozium Benedikt - Most
  Městské divadlo - Most   Filmová klapka - FILMFEST Zlín
  Městské divadlo - Louny    
  Muzeum a galerie - Prostějov    
  Galerie Radost - Kladno    
2017 Zámek Jezeří    
  3. ZŠ - Most    
2018 Galerie Špejchar - Chomutov    
  Zámek Valdštejnů - Litvínov